נכס עם ממ״ד
1,499,000 ₪

הסיטי

נכס עם ממ״ד

דירה, אשקלון

3חדרים
קומה8/8
73מ״ר

נכס מושקע אדריכלית ברמה הכי גבוהה שיש דלתות אפס מטבח יוקרתי ריצוץ צנרת חדשה חשמל בכל הנכס מקלחת שרותים כולל אחסנה אינטגרלית חדר מזווה נפרד מיוזג מרכזי ארון טלויזיה בנוי מהודר ויוקרתי מרפסת שמש כ10 מטר דלת כניסה איכותית שווה להגיע להתרשם !!!!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
20,534 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?749,500 ₪
1,499,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,853 ‏₪
סה״כ הלוואה‏749,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52088784פורסם ב19/05/26