בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,700,000 ₪4,800,000 ₪

רובע ט"ז

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירת גן, אשדוד

5חדרים
קרקע
380מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי באשדוד דירת גן מפלס אחד 5 חדרים ענקיים 200 מטר בנוי גינה ענקית ומפנקת 180 מטר ממ"ד יחידת הורים גדולה מהרגיל אופציה ליחידת דיור מחסן פרטי 2 חניות פרטיות בטאבו מתחם בוטיק מעל 2 דיירים בלבד להגיע ולהתאהב לפרטים נוספים נייד/ווצאפ למס 052.6003707 שירלי נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
200 מ״ר
מ״ר גינה
180
קומות בבניין
2
חניות
2
מחיר למ"ר
12,368 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,350,000 ₪
4,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,080 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74275186פורסם ב19/01/26