נכס עם ממ״ד
2,780,000 ₪2,850,000 ₪

הרב מרדכי אליהו

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, כרמי הנדיב, אחוזת רוטנר, קרית מלאכי

5חדרים
קומה9/9
185מ״ר

פנטהאוז 5 חדרים מושלם בנוי 142 מטר עם מרפסת שמש 43 מטר אתם הראשונים לגור בה עם מחסן צמוד שתי חניות מיזוג דירה פינתית עם נוף פתוח ופרטיות מוחלטת פיר אשפה בקומה ושתי מעליות אמאלהההה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
142 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
15,027 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,390,000 ₪
2,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,145 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,390,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72772293פורסם ב05/02/26