מקלט במרחק 109 מ׳
1,360,000 ₪

אפרידר

מקלט במרחק 109 מ׳

דירה, אשקלון

4חדרים
קומה3/7
110מ״ר

דירה יפייפיה ,שופצה מהיסוד ובאופן איכותי ומדוייק ! מיקום מעולה ומרכזי במיוחד ,בקרבת כל השירותים הקהילתיים במרחק הליכה ! נכס מעולה להשקעה-כרגע מושכר לדיירת מקסימה !! ששוכרת את הדירה כבר מספר שנים ,עם זאת במידת הצורך ישנה אופצ' לפינוי מהיר. כיווני שמש ! צד שקט ! חניה פרטית!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
12,363 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?680,000 ₪
1,360,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,496 ‏₪
סה״כ הלוואה‏680,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44345595פורסם ב15/02/26