נכס עם ממ״ד
2,550,000 ₪

החלוצים

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע הקריה, הסיטי, אשדוד

4.5חדרים
קומה7/9
140מ״ר

בס"ד למכירה ברובע הסיטי בפרויקט מבוקש של האחים שרבט דירת 4.5 חד' כמו 5 לכל דבר עם חצי חדר ממ"ד עם חלון שמשמש לחדר שינה דירה נעימה ומסודרת במיקום הכי טוב ומרכזי בעיר צמוד למרכזי קניות , מקומות בילוי , בתי ספר גנים ועוד ממש מתחת לביניין קומה גבוה עם נוף פתוח ומלאת אויר ושמש 2 מעליות אחת מהם שבת ממ"ד + מרפסת שמש מחסן וחניה פרטיים יחידת הורים עם חדר ארונות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
18,214 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,275,000 ₪
2,550,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,554 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,275,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68371549פורסם ב28/12/24