נכס עם ממ״ד
1,265,000 ₪

אביגדור המאירי

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה זאב, נאות אילן, באר שבע

3.5חדרים
קומה3/6
145מ״ר

דירה מקסימה בתכנון מצוין, מטבח גדול עם חדר שירות גדול, פינת אוכל מוגדרת, סלון מרווח, הממ"ד הוא החצי חדר (כמעט כמו חדר רגיל).....לדירה יש חדר נוסף עם חלון, שיכול להשתמש כמחסן או חדר עבודה בערך כ20 מ"ר!!! הדירה ללא מרפסת, פינוי 1/7/2026, לפרטים נוספים, פשוט להתקשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
145 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
8,724 ₪
תאריך כניסה
01/07/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?632,500 ₪
1,265,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,251 ‏₪
סה״כ הלוואה‏632,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47800779פורסם ב19/05/26