בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,649,000 ₪

שדרות אבני החושן

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, כרמי גת, קרית גת

3.5חדרים
קומה8/20
91מ״ר

דירת 3.5 חדרים גדולה, בנויה 91 מ"ר, מרפסת שממשיכה את הסלון לנוף פתוח אל הביג החדש. הדירה מגיעה עם יחידת הורים, ממ"ד, חניה, מיזוג מרכזי. הבניין מטופח ושמור ומציע נגישות מלאה לדירה עם 3 מעליות. האזור מתאפיין באוכלוסייה מגוונת וצעירה, מרחק הליכה של דקה מהביג, בתי ספר, גנים, תחבורה ציבורית בסמוך לבניין.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
91 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
1
מחיר למ"ר
18,120 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?824,500 ₪
1,649,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,238 ‏₪
סה״כ הלוואה‏824,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48450038פורסם ב06/01/26