נכס עם ממ״ד
1,830,000 ₪

הגפן 1

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית מלאכי

4חדרים
קומה2/9
112מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 4 חדרים בפרויקט גינדי שלב ב שכונת כרמי הנדיב קריית מלאכי דירה מרווחת עם מפרט מעולה 100 מ"ר בנוי קומה 2 מתוך 9 4 חדרים כולל יחידת הורים ממ"ד חניה מחסן משודרגת פלטינום ושידרוג נוסף של אביבי מטבחים 2 מעליות כניסה משוערת אוקטובר מיקום מבוקש מול המרכז המסחרי רוטשילד צמוד ל770 ולמרכז חבד שכונה מתפתחת עם קהילה חזקה קרובה לשירותים ולתחבורה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
16,339 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?915,000 ₪
1,830,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,704 ‏₪
סה״כ הלוואה‏915,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51206571פורסם ב07/07/25