מקלט בניין
800,000 ₪

רחבת מבצע קדם 13

מקלט בניין

דירה, שכונה ו', באר שבע

3חדרים
קומה4/4
74מ״ר

דירה יפה, מטופחת ומשופצת ברמה גבוהה, מוכנה לכניסה ללא צורך בהשקעה נוספת. הדירה מרווחת, מוארת ונעימה, חדרים גדולים ואווירה ביתית וחמה. לרציניים בלבד גמישות במחיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
74 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,810 ₪

היסטוריית שווי הנכס

64147782פורסם ב12/05/26