נכס עם ממ״ד
3,850,000 ₪

המושבה הגרמנית

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', גן יבנה

4חדרים
קרקע
384מ״ר

למכירה וילה במפלס אחד 4 חדרים שמורה ומסודרת עם חדרים גדולים ומרווחים מיזוג בכל הבית מגרש ענק כ 381 מטר זכויות בניה שלא נוצלו ואופציה לבניית קומה נוספת בניה מבטון מחיר מציאה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
144 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
10,026 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52642140פורסם ב30/06/25