נכס עם ממ״ד
2,000,000 ₪

חודשי השנה

נכס עם ממ״ד

דירה, העונות - בבניה, רובע 11, אילת

5חדרים
קומה1/5
150מ״ר

הדירה מושכרת למשפחה ב 6500¤לטווח ארוך.מתאים למשקיעים בלבד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
13,333 ₪
תאריך כניסה
31/12/27

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,000,000 ₪
2,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,141 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87815351פורסם ב22/08/23