נכס עם ממ״ד
1,545,000 ₪

קטיף 8

נכס עם ממ״ד

דירה, נתיבות מערב, נתיבות

5חדרים
קומה2/6
110מ״ר

מקום מבוקששששש, קרוב לרכבת , פארק שעשועים, בתי כנסת, מרכזי קניות, סופר פארם , מאפיה וכו.. דירה מסודרת, מרפסת ענקית, חצי מקורה חצי סוכה יחידת הורים ' חניה ומחסן צמוד לדירה. פינוי גמיש

פירוט ריהוט:
ספה + כורסה. ארון 5 דלתות צבע חום בהיר עץ מלא, ארון 4 דלתות שחור, מיטה + מיטה נפתחת. ספריה - שני עמודונים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
14,045 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?772,500 ₪
1,545,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,971 ‏₪
סה״כ הלוואה‏772,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87368850פורסם ב03/02/26