בלעדיותמקלט בניין
650,000 ₪

משה שרת 56

בלעדיותמקלט בניין

דירה, שכונה י"א, באר שבע

3.5חדרים
קומה4/4
74מ״ר

דירת 3.5 חדרים בשכונה י"א בבאר שבע, ברחוב משה שרת 56. 74 מ"ר בארנונה, קומה 4 מתוך 4, בבניין מסודר ונעים. מתאימה מאוד למגורים או להשקעה עם אפשרות לחלוקה. מיקום מצוין קרוב לגני ילדים, בתי ספר, קניון שאול המלך והגראנד קניון. לפרטים נוספים ותיאום ביקור בפרטי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
74 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
8,783 ₪

היסטוריית שווי הנכס

64550182פורסם ב17/05/26