נכס עם ממ״ד
4,750,000 ₪

השחף

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, נאות בן גוריון, יבנה

6חדרים
קומה23/24
279מ״ר

למכירה פנטהאוז 6 חדרים יוקרתי ברחוב השחף ביבנה, שטח בנוי 189 מ"ר בתוספת מרפסת של 90 מ"ר עם הכנה למטבח חוץ וריצוף דמוי פרקט. מפרט פרימיום הכולל ריצוף 120/120, חימום תת רצפתי במקלחות, מטבח רגבה ופרקט ביחידת ההורים. הבית כולל 4 שירותים, 3 מקלחות, מיזוג מרכזי ורשתות. לדירה 2 חניות מקורות (לא עוקבות) עם הכנה לרכב חשמלי ומחסן צמוד. כניסה אוגוסט 26

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
24
חניות
2
מחיר למ"ר
17,025 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,375,000 ₪
4,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,209 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55537326פורסם ב21/01/26