מקלט בניין
650,000 ₪

רחבת רד"ק 6

מקלט בניין

דירה, שכונה י"א, באר שבע

2חדרים
קומה2/4
54מ״ר

דירת 2 חדרים מהממת מקלט בקומת הקרקע, מזגן בחדר ובסלון. דירה מרווחת ומאווררת. מטבח גדול ומסודר, חדר שירות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
54 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
12,037 ₪

היסטוריית שווי הנכס

67108942פורסם ב20/05/26