מקלט במרחק 139 מ׳
839,000 ₪

יצחק רגר 124

מקלט במרחק 139 מ׳

דירה, שכונה ד', באר שבע

3חדרים
קומה2/3
60מ״ר

דירה להשקעה עם פוטנציאל פינוי בינוי עתידי נמצאת במיקום אסטרטגי כ 200 מטר משער רגר של האוניברסיטה. הדריה מושכרת לזוג סטודנטים לטווח ארוך מתאימה למשקיעים שרוצים דירה שתשכיר את עצמה מפה לאוזן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,983 ₪

היסטוריית שווי הנכס

55525328פורסם ב12/05/26