נכס עם ממ״ד
3,090,000 ₪

הנורית 21

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע ח', אשדוד

5חדרים
קומה11/18
190מ״ר

דירת 5 חד' ענקית כ190 מטר , יחידת מתבגר בכניסה לבית בניין חדיש ואיכותי , עם חדר כושר , חניה פרטית ,2 מחסנים פרטיים כולל מחסן אחד צמוד לדירה בקומה !! נוף מהמם ופתוח 5 דק מהיציאה מאשדוד , בית חולים אסותא , מרכזי קניות , רכבת וביג אשדוד בואו להתאהב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
190 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
16,263 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,545,000 ₪
3,090,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,942 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,545,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62502803פורסם ב22/02/26