נכס עם ממ״ד
2,300,000 ₪

רובע ה'

נכס עם ממ״ד

דירה, אשדוד

5חדרים
קומה4/7
151מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי דירת 5 חדרים מרווחת ברובע ה המבוקש באשדוד במיקום מרכזי ונגיש במיוחד קרוב לבתי ספר, תחבורה ציבורית ומרכזים מסחריים מחכה לכם דירה נדירה בגודלה, בשטח של 151 מטר דירה גדולה, מרווחת ונעימה מרפסת מפנקת יחידת הורים משופצת עם חדר רחצה פרטי וחדר ארונות מעלית מקלט גדול ונוח בבניין לפרטים נוספים ותיאום סיור חייגו או שלחו הודעת ווצאפ למספר בתמונת הלוגו שירלי נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
151 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
15,231 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71930530פורסם ב29/05/25