נכס עם ממ״ד
1,750,000 ₪

קרן היסוד

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע ד', אשדוד

4חדרים
קומה2/7
128מ״ר

ברובע ד ברחוב קרן היסוד פרויקט מבוקש של אוצר השקעות אבו , דירת 4 חדרים ( לא חדר מתוך חדר ) , גדולה 128 מטר , ממ"ד , מרפסת חובה לראות !!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,671 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?875,000 ₪
1,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,498 ‏₪
סה״כ הלוואה‏875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69828788פורסם ב17/05/24