נכס עם ממ״ד
1,890,000 ₪

שדרות קדש

נכס עם ממ״ד

דירה, ברנע, אשקלון

5חדרים
קומה7/9
133מ״ר

למכירה בפרויקט יהלומי ברנע של אחים ישראל דירת 5 חדרים מהגדולות בשוק עם יחידת מתבגר בכניסה לבית מטבח משודרג של חלום לי מטבחים כולל טריקה שקטה ופינת מגיק ,שלושה שרותים שתי מקלחות, מזגן מיני מרכזי של אלקטרה עם שליטה נפרדת בכל חדר ,יחידת הורים מרווחת עם חדר ארונות, מרפסת מוגדלת 14 מ"ר עם נקודת מים וגז ,רשתות וסורגים , מחסן פרטי בטאבו, בניין שמור ומטופח עם חדר עגלות ומועדון דיירים ,סמוך ליציאה מהעיר

מ״ר בנוי
133 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
14,210 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?945,000 ₪
1,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,858 ‏₪
סה״כ הלוואה‏945,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77569710פורסם ב10/11/25