מקלט במרחק 294 מ׳
749,900 ₪

שאול המלך

מקלט במרחק 294 מ׳

דירה, באר שבע

4חדרים
קומה3/4
80מ״ר

הבחירה המעולה למשקיעים 7 אחוז תשואה!!! בשכונה ו החדשה רחוב שאול המלך 8 דירה 25 דירה מחולקת ל2 קומה 3 מתוך 4 מושכרות ב4200 ש"ח מחיר שיווק 749,900 ש"ח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,373 ₪

היסטוריית שווי הנכס

57616330פורסם ב16/05/26