נכס עם ממ״ד
2,590,000 ₪

אנה פרנק

נכס עם ממ״ד

דירה, גדרה מזרח/גולדה, גדרה

4חדרים
קומה1/4
117מ״ר

דירת 4 חדרים בבניין חדש בן 4 שנים קומה 1 מתוך 4 בבניין בוטיק עם 2 דירות בלבד בקומה כ-105 מ"ר בנוי מרפסת שמש כ12 מ"ר עם נוף פתוח וירוק למושב קידרון יחידת הורים גדולה עם שירותים ומקלחת ממ"ד גדול מזגן בכל חדר מטבח יפה, גדול ומואר נישה רחבה לפינת אוכל סלון גדול ומרווח לאירוח מושלם 2 חניות בטאבו מיקום נדיר ושקט מרחק הליכה ממרכז קניות, מתחמי אוכל, סופר, בתי קפה, גנים ופארקים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
22,136 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79634005פורסם ב28/01/26