מקלט במרחק 615 מ׳
1,840,000 ₪

יהודה הלוי 12

מקלט במרחק 615 מ׳

דירה, רובע ה', אשדוד

3.5חדרים
קומה7/9
105מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 3.5 חדרים כמו 4 - חצי חדר עם חלון ודלת! מרפסת שמש מרווחת במיוחד! מקורה ומזוגגת. הדירה ממוקמת בקומה גבוהה - נוף פתוח! בניין עם מעלית, חניה בשפע. משופצת ויפה, מטבח משודרג. בקרבת מוסדות חינוך מצוינים, תחבורה ציבורית, חנויות נוחות ופארקים, פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,523 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?920,000 ₪
1,840,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,729 ‏₪
סה״כ הלוואה‏920,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49445946פורסם ב05/01/26