בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,560,000 ₪

אריאל שרון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, נווה שרון / שער העיר, נתיבות

5חדרים
קומה1/9
125מ״ר

אריאל שרון 11 הכירו את דירת 5 החדרים בפרויקט צרפתי על הנחל בנתיבות. דירת 5 חדרים עם תכנון מושלם מטבח משודרג מנגר קומה 1 מתוך 9 125 מר בנוי מרפסת שמש 14 מר 2 מעליות כולל מעלית שבת מחסן צמוד בקומה דירה מושכרת כיום ב 4,500

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
12,480 ₪
תאריך כניסה
01/09/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?780,000 ₪
1,560,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,010 ‏₪
סה״כ הלוואה‏780,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64431122פורסם ב11/12/25