נכס עם ממ״ד
1,120,000 ₪

מרדכי מקלף

נכס עם ממ״ד

דירה, שכונה ו', באר שבע

4חדרים
קומה1/2
97מ״ר

חזרה להיות רלוונטית! עדכון מחיר לעסקה הכי אטרקטיבית בשכונה! למכירה ברחוב מרדכי מקלף! דירת 4 חדרים 97 מ"ר עם מרפסת שמש 10 מ"ר מרווחת(מרפסת סוכה). הדירה ממוקמת בקומה 1 מתוך 2 בבניין של 6 דיירים בלבד! סלון מרווח , פינת אוכל מוגדרת, ממ"ד! מיקום מעולה ומבוקש למשפחות גני ילדים ובתי ספר מעולים בקרבת הבית! אין מחירים כאלה כאלה! הדירה כרגע מושכרת אופציה לפינוי תוך 4 חודשים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
97 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,546 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?560,000 ₪
1,120,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,879 ‏₪
סה״כ הלוואה‏560,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78977187פורסם ב19/05/26