נכס עם ממ״ד
1,850,000 ₪

הנרייטה סאלד

נכס עם ממ״ד

דירה, כרמי גת, קרית גת

4חדרים
קומה4/9
97מ״ר

דירה 4 חדרי מדהימה במיקום הכי טוב בכרמי גת. בניין בוטיק של גינדי בקומה רביעית עם נוף פתוח לכיוון מערב ומשקיף לווילות, כיווני אור ואוויר מעולים. דלתות פנים ומשקופים בצבע לבן, שייש וארונות מטבח מורחבים. מזגן מרכזי ורשתות בכל הבית. קרובה למרכז הקניות ביג, קופח, בית כנסת, בתי ספר וגנים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
19,072 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83807896פורסם ב06/05/25