נכס עם ממ״ד
2,240,000 ₪

רבקה אמנו 2

נכס עם ממ״ד

דירה, כרמי גת, קרית גת

5חדרים
קומה5/8
130מ״ר

דירת 5 חדרים מרשימה , כ-130 מ"ר של איכות ונוחות , ממוקמת בקומה 5 מתוך 8 בבניין מטופח ויוקרתי. הדירה כוללת מטבח משודרג בסטנדרט גבוה, 2 חניות פרטיות, עמדת טעינה לרכב חשמלי. תכנון אדריכלי חכם- מוארת ומרווחת. פינוי בקיץ- גמיש. הזדמנות נדירה למשפחה המחפשת מגורים ברמה גבוהה בפרויקט מבוקש!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
17,230 ₪
תאריך כניסה
01/06/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,120,000 ₪
2,240,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,757 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,120,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78917760פורסם ב05/02/26