מקלט בניין
999,000 ₪

דרך מצדה 23

מקלט בניין

דירה, שכונה ב', באר שבע

3חדרים
קומה1/4
76מ״ר

דירה להשקעה, מבוקשת מאוד בקרב הסטודנטים ללא צורך בפרסום. דירה מקסימה, מוארת, שמורה במצב טוב מאוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
76 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,144 ₪

היסטוריית שווי הנכס

42718500פורסם ב14/05/26