נכס עם ממ״ד
1,750,000 ₪

אופקים

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה8/9
137מ״ר

בס"ד למכירה דירה מרווחת ומושקעת בשכונת חורשת נח, אופקים! 5 חדרים מרווחים מטבח משודרג ממ"ד יחידת הורים מרפסת שמש מוארת מזגן מיני מרכזי סלון ומטבח מזגן עילי בכל חדר מקלחון אמבטיון שידרוג ארונות חדרי רחצה הנמכת תקרה מחסן פרטי חניה , 5 דק הליכה לרכבת, דירה שמורה ומתוחזקת היטב!!! זו ההזדמנות שלכם לרכוש דירה מהממת בשכונה שקטה ונעימה! אל תפספסו! לפרטים נוספים וסיור בנכס, צרו קשר *סרטון לצפייה בגלריה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
12,773 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?875,000 ₪
1,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,498 ‏₪
סה״כ הלוואה‏875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72447835פורסם ב19/10/25