בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,150,000 ₪

אדמונד דה רוטשילד

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, ברנע, אשקלון

5חדרים
קומה10/15
140מ״ר

למשפחה שהתרחבה ומחפשת בית גדול במיקום מרכזי ומבוקש למכירה דירת 5 חדרים מרווחת בפרויקט גבאי בשכונת ברנע. יחידת מתבגר בכניסה לבית עם יציאה נפרדת למרפסת, מטבח חדיש ומשודרג של אביבי מטבחים, מרפסת שמש כ 14 מ"ר עם נוף פתוח ומהמם לעיר ונקודות מים וגז, יחידת הורים מפנקת עם ארון קיר גדול, 3 חדרי רחצה ושירותים,כיווני אוויר דרום מזרח מערב סמוך לקאנטרי, סופרים, מאפיות, קופת חולים ויציאה נוחה מהעיר. פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
126 מ״ר
קומות בבניין
15
חניות
1
מחיר למ"ר
15,357 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47886539פורסם ב14/01/26