נכס עם ממ״ד
1,889,000 ₪

רמות הרכס

נכס עם ממ״ד

דירה, באר שבע

5חדרים
קומה4/8
130מ״ר

למכירה בשכונת רמות הרכס דירת 5 חדרים עם תכנון ייחודי ברחוב גדעון האוזנר בניין פינתי ושקט מרפסת צופה לשקיעות מדהימות הדירה בקומה 4 מתוך 8 קומות בניין מטופח עם כניסה מאובטחת לדיירים פרוייקט בן 7 בלבד של האחים או"ם הדירה כ- 130 מ"ר גודל המרפסת 14 מ"ר עם סגירה לחורף חנייה תת קרקעית בטאבו רוצים לשמוע עוד פרטים? רוצים לתאם סיור בנכס? חייגו או שלחו הודעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
155 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
14,530 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?944,500 ₪
1,889,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,855 ‏₪
סה״כ הלוואה‏944,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43164363פורסם ב12/05/26