מקלט בניין
1,380,000 ₪

עין גדי 11

מקלט בניין

דירה, שכונה ט', באר שבע

4חדרים
קומה1/2
118מ״ר

דירת 4 חדרים מהממת לאחר שיפוץ יסודי! *מטבח חדש ומודרני *מקלחת ושירותים חדשים *ריצוף יוקרתי מטר על מטר *פרקט איכותי בחדרים *מרפסת מרווחת מיקום מצוין ושקט! ללא תיווך!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,694 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82244153פורסם ב17/05/26