בלעדיותמקלט בניין
720,000 ₪

משעול רוגל 1077

בלעדיותמקלט בניין

דירה, נווה דוד, דימונה

3.5חדרים
קומה2/4
80מ״ר

למכירה בשכונת נווה דוד המבוקשת בדימונה דירת 3 חדרים מרווחת ומוארת ברחוב משעול רוגל. כ 80 מ"ר, קומה 2 מתוך 4, חלוקה פנימית נוחה ואווירה ביתית. ממוקמת באזור שקט ואיכותי בקרבת בתי ספר, גני ילדים, פארקים, מרכזי קניות ותחבורה ציבורית. מתאימה למשפחות, זוגות צעירים וגם להשקעה. נכס עם פוטנציאל מצוין במיקום סופר מבוקש בעיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

46142135פורסם ב10/05/26