מקלט במרחק 201 מ׳
1,230,000 ₪

הסוכנות היהודית

מקלט במרחק 201 מ׳

דירה, גן הורדים, אשקלון

4חדרים
קומה3/6
80מ״ר

למכירה 3 חדרים כמו 4 משופצת מהיסוד עם מטבח חדש, 2 חדרי שירותים ומקלחת משופצים עם חדר שרות, מעלית ומקלט בבניין. 2 מרפסות אחת סגורה גדולה בגודל חדר ואחת מקורה מהסלון. בבניין שקט ומטופח בקנאות עם קהילה שקטה ונעימה, כל הדיירים בעלי דירות. אזור שקט וירוק סמוך לשכונת אגמים, מוסדות חינוך, סופרים ויציאה מהעיר. כניסה מיידית. מתאימה להשקעה ולמגורים, פוטנציאל השכרה של 3,500 ש"ח ואף יותר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
15,375 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?615,000 ₪
1,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,161 ‏₪
סה״כ הלוואה‏615,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61778777פורסם ב17/09/25