נכס עם ממ״ד
2,990,000 ₪

הנרייטה סאלד

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, כרמי גת, קרית גת

5חדרים
קומה9/9
155מ״ר

נכס מספר: 3906, למכירה בבלעדיות הפנטהאוז הגדול ביותר בכרמי גת 5 חדרים 165 מ"ר + 65 מ"ר מרפסת. קומה9 מתוך 9 בנייני בוטיק של גינדי מחסן בטאבו 2 חניות בטאבו מרכזים מסחריים, פארקים ובתי כנסת מתחת לבית מיקום מעולה בלב השכונה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
19,290 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69519384פורסם ב18/06/24