נכס עם ממ״ד
2,020,000 ₪

נחל דליות 36

נכס עם ממ״ד

דירה, כרמי גת, קרית גת

5חדרים
קומה3/4
125מ״ר

דירה מקסימה למשפחה , חדשה מקבלן , הבניין במיקום מרכזי , קרוב לביג, פארק, מתחמי גני ילדים ובתי ספר , הדירה מרווחת 4 חדרי שינה כולל ,מחסן אישי צמוד בקומה , מרפסת שמש אפשרות לעשות סוכה , כולל חניה פרטית בסמוך לכניסה של הבניין .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,160 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,010,000 ₪
2,020,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,192 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,010,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51599865פורסם ב04/02/26