נכס עם ממ״ד
1,720,000 ₪

דוריף 30

נכס עם ממ״ד

דירה, עיר היין, אשקלון

3חדרים
קומה2/6
85מ״ר

הזדמנות בעיר היין, אשקלון. איכות חיים בסטנדרט גבוהה. למכירה דירת 3 חדרים חדשה, מרווחת,ומאובזרת במיקום כי מבוקש בשכונה. מה יש בדירה: מרפסת גדולה: מושלמת לאירוח ופנאי. מפרט משודרג: מזגן מיני מרכזי ורשתות נגד יתושים בכול החלונות. נוחות מקסימלית: 2 חדרי שירותים+ מקלחות ואמבטיה. ביטחון : חדר ממ'ד תקני. חנייה -תת קרקעית. בניין מודרני במיקום מרכזי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
20,235 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?860,000 ₪
1,720,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,421 ‏₪
סה״כ הלוואה‏860,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41492584פורסם ב14/05/26