נכס עם ממ״ד
2,800,000 ₪2,850,000 ₪

יצחק שמיר 4

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, נווה שרון / שער העיר, נתיבות

5חדרים
קומה8/9
280מ״ר

פנטאוז מטורף למכירה בכניסה לנווה שרון!!!! 160 בנוי! 120 מטר מרפסת!! נוף פתוח מרפסת נוספת 14 מטר בית משודרג מאודד!! מטבח מפואר! 2 כיורים 4 חדרי שינה + יחידת מתבגר יחידת הורים מפוארת + יציאה למרפסת 3 שירותים ו 3 מקלחות! מחסן צמוד לדירה ד 2חניות בטאבו מזגן מיני מרכזי vrf חסכוני מאודד + מזגן בכל חדר וילונות איכותיים בכל הבית! בקיצור לבוא לראות !! כל הקודם זוכה לא למתווכים! גמיש לרציניים בלבד!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
10,000 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,400,000 ₪
2,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,197 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,400,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77453410פורסם ב15/02/26