מקלט בניין
530,000 ₪

קלישר 56

מקלט בניין

דירה, באר שבע

2חדרים
קרקע
55מ״ר

אופציה מצויינת למשקיעים הדירה עברה צבע ותיקונים קומפלט נמכר עם כל הרהיטים בבית חדשים מהניילונים אופציה לפתיחת גינה והוספת חדר נוסף אזור פינוי בינוי עתידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
55 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,636 ₪

היסטוריית שווי הנכס

61097833פורסם ב18/05/26