נכס עם ממ״ד
1,330,000 ₪

נתיבות

נכס עם ממ״ד

דירה

3חדרים
קומה1/9
105מ״ר

למכירה בפרויקט היוקרתי חי רפאל 3 חדרים מרווחת מתוכננת מצוין קומה 1 עם מרפסת 18 מ"ר סגורה עם חלונות הזזה גודל דירה 82.7 עם מחסן צמוד דירה מצוינת במיקום מעולה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
82 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
12,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?665,000 ₪
1,330,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,418 ‏₪
סה״כ הלוואה‏665,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62906883פורסם ב10/01/24