נכס עם ממ״ד
1,920,000 ₪

שדרות הציונות 7

נכס עם ממ״ד

דירה, ברנע, אשקלון

4חדרים
קומה6/14
116מ״ר

למכירה בבלעדיות בברנע בפרויקט המבוקש של בכור מכלוף דירת 4 חדרים מרווחת ויפה במיוחד. בית גדול עם חלל אופן ספייס ומטבח רחב ומרשים, חדרים גדולים ומוארים ויחידת הורים עם ארון קיר ענק. מקלחת ראשית עם חדר שרות גדול שנפתח למחסן גדול, מזגן מיני מרכזי ודוד חכם. מיקום מרכזי ונגיש הקרוב למוסדות חינוך מסחר פארקים ירוקים ויציאה מהירה מהעיר. הבית מושכר לשוכרים נפלאים שמעוניינים להשאר במידה וימכר להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
16,551 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?960,000 ₪
1,920,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,935 ‏₪
סה״כ הלוואה‏960,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58530240פורסם ב16/11/25