מקלט במרחק 1030 מ׳
3,400,000 ₪

נהורה

מקלט במרחק 1030 מ׳

בית פרטי/ קוטג', נהורה

5חדרים
קרקע
550מ״ר

הזדמנות נדירה במושב נהורה. למכירה במיקום המבוקש ביותר באזור החדש, בית פרטי ומעוצב במפלס אחד, המציע שילוב מושלם של נוחות ואיכות חיים. נתוני הנכס: מגרש של 550 מ"ר, 155 מ"ר בנוי במפלס אחד. הנכס כולל בריכת שחייה, מחסן ויחידת דיור מניבה. המושב מציע קהילה חמה ואיכותית המתאימה לכל סוגי האוכלוסייה. לפרטים נוספים ותיאום סיור בבית צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
155 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
6,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,700,000 ₪
3,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,739 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58558391פורסם ב03/02/26