בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,000,000 ₪3,100,000 ₪

יפה נוף 30

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, אפרידר, אשקלון

4חדרים
קומה18/24
114מ״ר

דירה מושקעת עם נוף מרהיב לים מקומה 18.מרפסת מקורה ומפנקת עם סגירת אקורדיון.יחידת הורים מפנקת עם נוף לים. מזגנים בכל חדר.מחסן צמוד לדירה,חנייה פרטית מקורה עם עמדת טעינה.מיקום הכי מבוקש באשקלון ליד חופי ים,טיילת ומקומות בילוי.בניין חדש ומפואר עם 3 מעליות וחדר כושר לדיירים. ישנה מעלית שבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
114 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
1
מחיר למ"ר
26,315 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,500,000 ₪
3,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,711 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45610207פורסם ב05/04/26