נכס עם ממ״ד
2,370,000 ₪

נעמי שמר 5

נכס עם ממ״ד

דירה, כרמי גת, קרית גת

5חדרים
קומה2/5
159מ״ר

ללא תיווך,למכירה דירת 5 חדרים עם ממ"ד,מרווחת,159 מ"ר,בבניין בן 5 קומות (שתי דירות בקומה),קומה 2.מרפסת גדולה ( 13 מ"ר).נוף פתוח לשדות.3 כיווני אוויר.(סלון מטבח ומרפסת פונים למזרח- שמש בוקר).פרוזדור רחב בין החדרים.בכל חדר מזגן אלקטרה חדש,ארונות קיר,רשתות,חדר הורים עם מקלחת ושירותים,2 שירותים נוספים ואמבטיה.חניה פרטית,מעלית,גישה לנכים.בקרבת גני ילדים ובתי ספר.קרובה לכביש עוקף שמתחבר לכביש 6,וכביש 40.

מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
14,905 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,185,000 ₪
2,370,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,092 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,185,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76680672פורסם ב10/05/26