מקלט בניין
750,000 ₪

חרוב 1

מקלט בניין

דירה, חלמיש, ערד

3חדרים
קומה3/3
70מ״ר

מכירה, דירה, קומה 3, ערד,לדירה הצמד גג 43 מ"ר רשום בטאבו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,714 ₪

היסטוריית שווי הנכס

44655882פורסם ב20/05/26