נכס עם ממ״ד
1,450,000 ₪

נתיבות

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה7/9
110מ״ר

למכירה דירת 4 חד בשכונת נווה שרון המבוקשת בפרויקט של הקבלן יח. דמרי. מרפסת שמש מרווחת , חדר כושר בבניין לטובת הדיירים בלבד! לובי מפואר 2 מעליות כולל מעלית שבת. דירה מרווחת ומוארת. מזגנים בכל חדר , מטבח משודרג! שירותים וחדר רחצה משודרגים גם ביחידת הורים. כל אזור מוגדר. חניה בטאבו . בקרבת מרכז מסחרי שנפתח בקרוב של היזם יפרח מילר , בתי כנסת , ביה"ס , חיי קהילה ועוד ! מעולה למשקיעים ומשפחות כאחד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
13,181 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?725,000 ₪
1,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,727 ‏₪
סה״כ הלוואה‏725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77154953פורסם ב05/11/25