בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,380,000 ₪

קידה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, החורש, נתיבות

4חדרים
קומה4/7
116מ״ר

ברחוב הקידה 6, בנתיבות פרויקט מבנים ונתיבים בשכונת החורש היוקרתית דירת 4 חדרים בקומה 4/7 בבניין מטופח עם 2 מעליות 116 מ"ר בנוי מרפסת 13 מ"ר לנוף ירוק ופתוח יחידת הורים גדולה ומפנקת 2 שירותים + 2 מקלחות מיזוג מיני מרכזי חניה פרטית בטאבו פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
102 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
11,896 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81282931פורסם ב26/01/26