בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,799,000 ₪

העצמאות 11

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רובע הקריה, הסיטי, אשדוד

5חדרים
קומה3/8
165מ״ר

למכירה בבלעדיות ברובע הסיטי, דירת 5 חדרים ענקית בשטח של 165 מ"ר (ניתנת להסבה ל-6 חדרים בקלות). הבית ממוקם בבניין שקט עם שני דיירים בלבד בקומה ומציע פרטיות מקסימלית. הדירה מאופיינת בחללים גדולים במיוחד, כולל פינת משפחה מרווחת, פינת אוכל מוגדרת ומטבח רחב ידיים עם המון מקומות אחסון. יחידת הורים מפנקת, ממ"ד, 3 חדרי שירותים ו-2 מקלחות. מזגן עילי נפרד בכל חדר. לדירה 3 כיווני אוויר, מרפסת שמש כ-12 מ"ר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,963 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,399,500 ₪
2,799,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,194 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,399,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69965452פורסם ב29/03/26