נכס עם ממ״ד
2,300,000 ₪

היסמין 6

נכס עם ממ״ד

דירה, הפרחים, קרית גת

5חדרים
קומה13/16
160מ״ר

דירה יפיפיה!!!!

פירוט ריהוט:
דירת 5חדרים גדולה במיוחד 130 מטר בנוי מחסן חניה דוד שמש חימום בגז רשתות מטבח מנגר בית משודרג עים נוף מלא לעיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
16
חניות
1
מחיר למ"ר
14,375 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89371432פורסם ב13/05/26