נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

נחל ורדית

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', קרית מנחם בגין, נתיבות

6חדרים
קרקע
200מ״ר

למכירה - וילה ענקית מפלס אחד בשכונה יוקרתית שקטה וקטנה ללא בניינים ברדיוס, חדרים ענקיים חלל ציבורי מפנק, תקרה גבוה בית מושלם באזור שקט כשמדובר בעסקאות הנדל"ן הטובות בנתיבות אנחנו כאן 5206* כאן נדל"ן (2015) | המסגר 1, נתיבות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
200 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
17,450 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58456063פורסם ב04/01/26